Vrijwilligerscentrale

Vrijwilligerscentrale Beekdaelen ondersteunt en verbindt vrijwilligers en organisaties door het uitwisselen van vacatures, informatie en advies.

Dit hebben we voor je gevonden

Plaatsen vacature

Organisatie aanmelden

Je kan alleen een vacature plaatsen als je organisatie is aangemeld bij sociale kaart Invis en je een Invis account hebt. Een account is eenvoudig aan te maken via de pagina organisatie aanmelden.

Op het aanmeldformulier vul je vooral de vragen met een rood sterretje in. Vergeet niet een passende foto of een foto van je logo toe te voegen. Alles ingevuld? Dan verstuur je het formulier en ontvang je een activatielink.

Vacature toevoegen

Ingelogd in Invis kan je bij producten een nieuw product aanmaken in de soort: vacature.

Je beheert je gegevens via je account in Invis. Als je bent ingelogd, kies je voor Productinformatie. Hierna kiest je Product toevoegen. Dan kies je in welke productcategorie je een product wil toevoegen. Je kiest vacature. Daarna wijst het zich vanzelf. Vergeet niet om een passende foto of het logo van je organisatie toe te voegen aan de vacature.

Klaar? Lees dan nog even de informatie over hoe je een goede vacature tekst schrijft.

Hulp van Elkander

Kom je er niet uit, dan kan je de wijziging ook doorgeven aan Elkander, de beheerder van Invis. Dat kan per mail via service@elkander.nl en ook telefonisch via 050 211 0950.

Vergelijk hulpaanbod