Toen door de burgemeester verteld werd dat ik het jongerenlintje kreeg, ging er wel een gevoel van trots door me heen en werd extra duidelijk dat mensen mijn inzet enorm waarderen.

Wat heb je gedaan waardoor je een lintje hebt gekregen?

Ik zet mij in voor Schutterij Sint. Marinus Vaesrade. Voornamelijk tijdens het bouwen van ons verenigingsgebouw en tijdens de organisatie van het Kinjer OLS in Beekdaelen.

Ook ben ik al jarenlang betrokken bij de schooldeelname van Basisschool St. Dionysius Schinnen aan het Kinjer OLS, sinds 2024 ben ik voorzitter van de werkgroep die dit ieder jaar met de kinderen doet.

Wat dacht je toen je merkte dat je een lintje kreeg?

Ik heb altijd gezegd dat ik nooit bedankt wil worden voor mijn inzet en het werk wat ik doe. Toen eenmaal door de burgemeester verteld werd dat ik het jongerenlintje kreeg, ging er wel een gevoel van trots door me heen en werd extra duidelijk dat mensen mijn inzet enorm waarderen.

Heb je leuke reacties gekregen na ontvangst van het lintje?

Ja, heel veel reacties van mensen die trots waren en vinden dat ik dit lintje erg verdien.

Vergelijk hulpaanbod